Kurs projektowania odzieży Poznań

Projektowanie odzieży Poznań

W trakcie warsztatów organizowanych przez naszą szkołę krawiecką z Poznania, które obejmują projektowanie, nauczysz się, jak profesjonalnie stworzyć koncepcję wykonania odzieży. Podczas kursów poznasz zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane zasady, metody i techniki wykorzystywane w tym celu. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca w tej dziedzinie oraz jakie kompetencje i narzędzia są w niej niezbędne. Kurs projektowania odzieży obejmuje również szkolenie z obsługi specjalistycznego oprogramowania.

W trakcie warsztatów pozyskasz wiedzę, która pozwoli Ci na projektowanie bluzek, spodni, sukni czy spódnic we własnym zakresie. Zamiast posługiwać się gotowymi szablonami będziesz tworzyć własne, oryginalne i niepowtarzalne koncepcje, które są w stu procentach dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Gdy już zdobędziesz odpowiednie doświadczenie, nic nie będzie stało na przeszkodzie przed realizowaniem komercyjnych zleceń dla rodziny, znajomych czy klientów.

Projektowanie mody Poznań

Jak harmonijnie łączyć różne style? Jak uzyskać pożądany efekt wizualny wykonywanej odzieży? Jakimi programami się posługiwać w celu projektowania ubrań? Na te oraz inne pytania dotyczące tematu znajdziesz odpowiedzi podczas kursów oferowanych przez naszą szkołę. Sprawdź, kiedy w najbliższych dnia odbywa się interesujące Cię szkolenie, a następnie zapisz się na nie, jeśli termin Ci odpowiada. Naucz się projektowania odzieży, zdobywając swoje kompetencje lub jeszcze bardziej je poszerzając.