Konstrukcja i modelowanie odzieży męskiej

Projektowanie i wykonanie własnych ubrań to wielosegmentowy proces, na który składa się m.in. konstrukcja i modelowanie. Etap ten polega na dopasowaniu wizji projektantów do potrzeb ich wdrożenia do produkcji. Krótko mówiąc, w jego ramach przerabia się wstępne pomysły na konkretne formy, szablony i siatki krawieckie, które da się uszyć zgodnie z rynkowymi standardami i w taki sposób, aby odpowiadały wymaganiom odbiorców. Jeżeli interesuje Cię konstrukcja i modelowanie odzieży męskiej, kurs organizowany przez naszą szkołę z Poznania spełni Twoje oczekiwania.

Ubrania przeznaczone dla panów powinny być dopasowane do ich sylwetki i właśnie m.in. temu celowi podporządkowuje się konstrukcję i modelowanie odzieży męskiej. W trakcie kursu pozyskasz wiedzę, która pozwoli Ci na stworzenie własnej linii produkcyjnej i sprawne przejście od początkowych koncepcji i projektów do seryjnego szycia. To kompetencja wysoce pożądana w branży modowej, dlatego warto się jej nauczyć również pod kątem poprawy swojej sytuacji na rynku pracy.

Jak tworzyć siatkę konstrukcyjną? Jak wykonać szablon gotowy do realizacji? Jak posługiwać się krzywikami? To tylko kilka ważnych pytań, na które poznasz odpowiedzi w trakcie kursu. Pozwoli Ci to na zorganizowanie i nadzorowanie profesjonalnej produkcji ubrań dla panów, nawet na szeroką skalę. Jeżeli interesuje Cię konstrukcja i modelowanie odzieży męskiej, sprawdź terminarz naszych najbliższych kursów, które odbywają się w Poznaniu i zapisz się już teraz!