Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, firmami jak i podmiotami państwowymi.

Szkoła posiada umowę z Powiatowym Urzędem Pracy w Poznaniu i jest wpisana w rejestr ośrodków szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00255/2020., w których osoby delegowane z Urzędu Pracy mogą odbyć kursy zawodowe finansowane przez Urząd. Także przedsiębiorstwa zatrudniające osoby bezrobotne, mogą ubiegać się o dofinansowanie kursów poszerzających umiejętności przyszłych pracowników i realizować umowę z Urzędami Pracy z nasza Szkołą.

Jesteśmy w kontakcie z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem, konstruowaniem i szyciem odzieży. Chętnie kontaktujemy naszych kursantów z przedsiębiorstwami, które chcą przyjąć stażystów lub poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy otwarci na współorganizowanie konferencji, pokazów, warsztatów zewnętrznych.

• Kursy zawodowe i doszkalające
  • Ofertę dopasowaną do potrzeb