Konstruktor odzieży Poznań

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda proces tworzenia odzieży, organizowany przez naszą szkołę w Poznaniu kurs konstruktora jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu zyskasz kompetencje, które przygotują Cię do pracy w branży krawieckiej i szwalniczej. Szkolenie kierujemy zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów. Zawsze jest dobra pora na poszerzanie wiedzy i naukę nowych, przydatnych na rynku pracy umiejętności, które pozwalają na staranie się o atrakcyjne stanowisko.

Oferowany przez naszą szkołę kurs, który daje podstawy do pracy jako konstruktor odzieży w Poznaniu lub jakimkolwiek innym mieście, jest przygotowywany i prowadzony przez doświadczonych praktyków. W trakcie szkolenia pokazujemy, w jaki sposób przełożyć wizje projektantów mody na konkretne projekty krawieckie, aby móc wdrożyć ich produkcję. Właśnie na tym polega bowiem praca na stanowisku konstruktora odzieży. To odpowiedzialne i niełatwe, a zarazem pasjonujące i ciekawe wyzwanie, do którego należy się dobrze przygotować.

Kurs konstruktora odzieży wyposaży Cię we wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na tym stanowisku. W jego trakcie dowiesz się m.in., jakie technologie i techniki stosować, jak modelować ubrania, jak dopasowywać projekty modowe do kobiecych, męskich i dziecięcych sylwetek, jak tworzyć szablony konstrukcyjne. Gwarantujemy wysoki pozom merytoryczny i przyjazną atmosferę. Jeśli chcesz wiedzieć, jak pracuje konstruktor odzieży, zapisz się na nasz kurs w Poznaniu!