Kurs szycia Poznań

Interesuje Cię praca w branży szwalniczej? Rozważasz otwarcie zakładu krawieckiego? A może wyłącznie w zaciszu domowym chcesz wykonywać ubrania lub inne wyroby na potrzeby własne i najbliższych? W takim razie zapisz się na organizowane przez naszą szkołę kursy szycia w Poznaniu, w których trakcie dowiesz się wszystkiego, co niezbędne na ten temat. Nauczysz się nie tylko sprawnego posługiwania się maszyną, ale również projektowania, obsługi oprogramowania krawieckiego, stylizacji, a nawet historii mody.

Co sprawia, że nasz kurs szycia w Poznaniu cieszy się dużą popularnością? Poza bogactwem zagadnień podejmowanych podczas różnych szkoleń ważnym czynnikiem, który zachęca do zapisywania się na warsztaty, jest doskonale wyszkolona, doświadczona kadra. W naszej placówce pracują wyłącznie osoby z niezbędnymi kompetencjami, które świetnie znają się na szyciu, a zarazem potrafią przekazywać posiadaną wiedzę i kształtować umiejętności kursantów w sposób skuteczny i przyjazny.

Aby zapewnić jak najlepsze efekty edukacyjne oferowanych warsztatów, zainwestowaliśmy w profesjonalny, nowocześnie wyposażony park maszynowy. Ucząc się na urządzeniach używanych we współczesnym przemyśle szwalniczym i przez najlepszych krawców, przygotowujesz się do zawodu i kształcisz w najlepszych możliwych warunkach. Jeśli chcesz się zapisać na kurs szycia w Poznaniu, sprawdź terminarz dostępny na stronie internetowej, wybierz interesującą Cię tematykę i zarejestruj się już teraz!

WARSZTAT PATCHWORKU - ZERO WASTE

ZAPYTAJ O TERMIN! Warsztat jest wynikiem kreatywnej współpracy marki MISZKOMASZKO (kobiece sukienki kobiecej siły ) - i szkoły FORMA. Ideą warsztatu jest praktyka ZERO WASTE, w dosłownym tłumaczeniu „brak śmieci” lub „brak marnowania”  -  jest to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów. W naszym projekcie patchworkowym wykorzystamy skrawki materiałów, które  są  pozostałością po produkcji kolekcji marki MISZKOMASZKO. Nie wyrzucamy! Szyjemy Patchwork!

KURS KROJU I SZYCIA BLUZY BOMBERKI Z INEEDLE

ZAPYTAJ O TERMIN! Zajęcia skierowane są do osób, które chciałyby pozyskać nowe umiejętności, samodzielnie uszyć coś dla siebie lub bliskich. Podczas zajęć kursanci pracują z gotowymi wykrojami z INEEDLE, które są w rozmiarach od 34 do 56 oraz w wersji dla dzieci. W ciągu kilku zajęć uczestnicy nauczą się m.in. jak dostosować szablony do własnej sylwetki, prawidłowo przygotować elementy do szycia oraz jak fachowo a zarazem łatwo uszyć ulubioną bluzę BOMBERKĘ!