Zamów kurs

Zapraszamy na jedyny w Polsce Kurs KONSTRUKCJI ORIGAMI! Zajęcia przeprowadzi japoński artysta Shingo Sato, który jest twórcą innowacyjnej techniki TR modelowania 3D. Kurs nauczy Cię, jak tworzyć kreatywnie i intuicyjnie nowe modele origami na przykładzie topu, spódnicy i rękawa.

Dla kogo?

Kurs skierowany jest dla osób pogłębiających wiedzę jak i profesjonalistów z branży mody, konstruktorów odzieży, projektantów, studentów kierunków fashion, krawców lub entuzjastów mody, którzy chcą pogłębić i specjalizować się w technice origami i pracować razem bardzo utalentowanym i znanym na całym świecie artystą.

Wymagania: Podstawowa wiedza na temat modelowania oraz umiejętność obsługi maszyny. Na zajęciach będzie tłumacz, dlatego znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

Głównym celem kursu jest poznanie technik origami z materiałów.

Program:

  • opracowanie wzoru z objętością: top, spódnica, rękaw z technikami: jodełka, płatki itp.

  • w zależności od poziomu uczniów zostanie wykonanych 4 do 5 ćwiczeń.


Prowadzący: Shingo Sato - projektant japońskiego pochodzenia, specjalista w zakresie technik krawieckich, konstrukcji wzorów i krawiectwa, zaprezentował swój system "TR" zarówno na uczelniach z długą tradycją oraz prestiżem, ale także w mniejszych szkołach na całym świecie: Parsons the New School for Design, Central Saint Martins, Marangoni, Bunka Fashion College, Paris College of Art, Accademia di Belle Arti di Napoli, Anglia Ruskin University, MuchaFibra Bcn-Barcelona. Metoda nauczania Shingo Sato charakteryzuję się zastosowaniem całkowicie praktycznej metodologii, w której jego uczniowie uczą się szyjąc ubrania i eksperymentując z system form. Jego metoda, znana jako „Transformacyjna rekonstrukcja”, opiera się na odtwarzaniu figur geometrycznych, draperii, modeli 3D i japońskiej technice origami. Współpracował z mistrzami Couturiers, takimi jak Azzedine Alaia (1986-89, Paryż) czy marka Tussardi (1989-91, Mediolan). W 2000 roku założył własne studio projektowe w Tokio, gdzie rozwija własne kolekcje.

Poznaj bliżej Shingo Sato :
- instagramhttps://www.instagram.com/tr_cutting_school/
- fanpage https://www.facebook.com/trcuttingschool 
- youtubehttps://www.youtube.com/user/trpattern

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU: 9 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x PIĄTEK
GODZINY: 9:00-17:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 8 - 10
CENA KURSU: 980 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 500 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

Sprawdź w naszej ofercie również inne kursy prowadzone przez Shingo Sato Przy zapisie na 2 kursy 3% rabatu; 3 kursy to 5% rabatu!
980.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu