Sale na wynajem

PRZESTRZEŃ SPRZYJAJĄCA KREATYWNOŚCI:

FORMA Szkoła Mody znajduję się w centrum Poznania. Cała powierzchnia to około 140 metrów kwadratowych. Oferujemy dwie sale, które znajdują w odnowionej kamienicy w centrum miasta. Całe miejsce utrzymane jest w stylu kamienicy bez przesadnych ozdób, w którym jest dużo światła ze względu na wysoki sufit oraz okna i wyższe piętro. Ściany pokryte są naturalną czerwoną cegłą oraz lustrami. Mniejsza sala jest wielkości 23 m2, a większa 58 m2. Miejsce jest idealne na kreatywne warsztaty, szkolenie lub konferencje.

WIRTUALNY SPACER TUTAJ

Oferta FORMY na :

• wynajem sali (z maszynami i narzędziami dostępnymi w sali lub samą)
  • sala na sesje zdjęciowe
  • firmowe spotkania
  • konsultacje dla firm

Oferujemy:

Mała sala – 23 m2

• wynajem jako sala bez sprzętu do szycia, zostają wysokie stoły z odpowiednimi krzesłami: 35 zł za godzinę,
  • wynajem z maszynami : 55 – 95 zł za godzinę (cena zależy od jakiego sprzętu i ilości)

Duża sala – 58 m2  (sala przejściowa)

• wynajem jako sala bez sprzętu do szycia, zostają wysokie stoły z odpowiednimi krzesłami: 42 – zł za godzinę,
  • wynajem z maszynami: 69 – 140 zł za godzinę (cena zależy od jakiego sprzętu i ilości): 8 godzin ok. 280 zł bez maszyn , / ​​z sprzętem: 400 – 600 zł / dzień (6-24): 350 zł bez maszyn / ​z sprzętem: 550 – 750 zł

W cenie :

• dostęp do kuchni wraz z wyposażeniem ​ oraz do części wspólnej, toalety (poczęstunek własny lub do negocjacji dodatkowej)

Udogodnienia w FORMIE:

• Wi-Fi
  • projektor
  • tablica suchościeralna – mobilna oraz flipchart
  • drukarka / ksero / scanner
  • maszyny do szycia podstawowe i specjalistyczne (dodatkowo płatne)
  • kuchnia z ekspresem do kawy, elektrycznym czajnikiem, mikrofalą oraz akcesoriami kuchennymi (kubki, szklanki, talerze itp)
  • blisko transportu miejskiego (200 m od przystanku autobusowego oraz do linii tramwajowej)
  • dostępność parkingów prywatnych jak i miejskich
  • 200m od Starego Rynku Poznania

do cenny netto należy doliczyć stawkę 23% VAT.