Sale na wynajem

PRZESTRZEŃ SPRZYJAJĄCA KREATYWNOŚCI:

FORMA Szkoła Mody znajduję się w centrum Poznania. Cała powierzchnia to około 140 metrów kwadratowych. Oferujemy dwie sale, które znajdują w odnowionej kamienicy w centrum miasta. Całe miejsce utrzymane jest w stylu kamienicy bez przesadnych ozdób, w którym jest dużo światła ze względu na wysoki sufit oraz okna i wyższe pietro. Ściany pokryte są naturalną czerwoną cegłą oraz lustrami. Mniejsza sala jest wielkości 23 m2, a większa 58 m2. Miejsce jest idealne na kreatywne warsztaty, szkolenie lub konferencje.

 

Oferta FORMY na :

 • wynajem sali (z maszynami i narzędziami dostępnymi w sali lub samą)
 • sala na sesje zdjęciowe
 • firmowe spotkania
 • konsultacje dla firm

 

Udogodnienia w FORMIE:

 • Wi-Fi
 • projektor
 • tablica suchościeralna – mobilna oraz flipchart
 • drukarka / ksero / scanner
 • maszyny do szycia podstawowe i specjalistyczne (dodatkowo płatne)
 • kuchnia z ekspresem do kawy, elektrycznym czajnikiem, mikrofalą oraz akcesoriami kuchennymi (kubki, szklanki, talerze itp)
 • blisko transportu miejskiego (200 m od przystanku autobusowego oraz do linii tramwajowej)
 • dostępność parkingów prywatnych jak i miejskich
 • 200m od Starego Rynku Poznania

Skontaktuj się z nami