Zamów kursZapraszamy na pierwszy w Polsce kurs konstrukcji KREATYWNY MOULAGE ŻAKIETU POZIOM EKSPERT pod okiem Shingo Sato! Zajęcia przeprowadzi japoński artysta Shingo Sato, który jest twórcą innowacyjnej techniki TR modelowania 3D. Kurs KREATYWNEGO MOULAGE jest warsztatem eksperymentowania i obserwacji ciała i jego ruchów.

Ze swojego doświadczenia w krawiectwie, wzornictwie i krawiectwie,  Shingo Sato wykorzystuje elementy wolumetryczne, takie jak geometryczne bryły, architektura i origami, uzyskując w rezultacie sumę pięknych i doskonale wykończonych kształtów i sylwetek. Pomimo pozornej złożoności udało mu się przekazać swoją technikę wszystkim swoim uczniom.

Dla kogo?


Kurs skierowany jest dla osób pogłębiających wiedzę jak i profesjonalistów z branży mody, konstruktorów odzieży, projektantów, studentów kierunków fashion, krawców lub entuzjastów mody, którzy chcą pogłębić i specjalizować się w technice cięcia TR i pracować razem bardzo utalentowanym i znanym na całym świecie artystą.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Na zajęciach będzie tłumacz, dlatego znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

Wymagania: Podstawowa wiedza na temat modelowania oraz umiejętność sprawnego zszywania elementów (polecany po KURSIE TRANSFORMACJI CIĘĆ KONSTRUKCJI).

Głównym celem kursu jest poznanie zaawansowanych technik projektowania i metodologii rozwoju tej innowacyjnej techniki modelowania 3D oraz zastosowanie tej wiedzy w praktyce, przy wykonywaniu żakietu, z naciskiem na kołnierze i rękawy.


Program jest realizowany w sposób elastyczny i ostateczny jego kształt zależy od tempa pracy grupy. Priorytetem jest nauka, a nie tylko teoretyczna realizacja programu.

Prowadzący: Shingo Sato - projektant japońskiego pochodzenia, specjalista w zakresie technik krawieckich, konstrukcji wzorów i krawiectwa, zaprezentował swój system "TR" zarówno na uczelniach z długą tradycją oraz prestiżem, ale także w mniejszych szkołach na całym świecie: Parsons the New School for Design, Central Saint Martins, Marangoni, Bunka Fashion College, Paris College of Art, Accademia di Belle Arti di Napoli, Anglia Ruskin University, MuchaFibra Bcn-Barcelona. Metoda nauczania Shingo Sato charakteryzuję się zastosowaniem całkowicie praktycznej metodologii, w której jego uczniowie uczą się szyjąc ubrania i eksperymentując z system form. Jego metoda, znana jako „Transformacyjna rekonstrukcja”, opiera się na odtwarzaniu figur geometrycznych, draperii, modeli 3D i japońskiej technice origami. Współpracował z mistrzami Couturiers, takimi jak Azzedine Alaia (1986-89, Paryż) czy marka Tussardi (1989-91, Mediolan). W 2000 roku założył własne studio projektowe w Tokio, gdzie rozwija własne kolekcje.

Poznaj bliżej Shingo Sato :
- instagramhttps://www.instagram.com/tr_cutting_school/
- fanpage https://www.facebook.com/trcuttingschool 
- youtubehttps://www.youtube.com/user/trpattern

ZAPYTAJ O TERMIN!


CZAS TRWANIA KURSU: 18 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 2 spotkania / NIEDZIELA - PONIEDZIAŁEK
GODZINY: 9:00-17:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 8 - 10
CENA KURSU: 1850 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 900 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.
W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdź w naszej ofercie również inne kursy prowadzone przez Shingo Sato Przy zapisie na 2 kursy 3% rabatu; 3 kursy to 5% rabatu!
1850.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu