Konstrukcja i modelowanie odzieży lekkiej

W trakcie tego kursu poznasz tajniki dotyczące konstrukcji i modelowania odzieży lekkiej. To wymagający i trudny proces, ale jego znajomość jest wysoko oceniania w branży modowej, krawieckiej i szwalniczej. Jeżeli szukasz interesującej pracy w tym sektorze, ukończenie naszego szkolenia, po którym otrzymasz certyfikat poświadczający o pozyskanych kompetencjach, z pewnością pomoże Ci w znalezieniu atrakcyjnego stanowiska.

Na szkolenie możesz zapisać się niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą i dopiero stawiasz pierwsze kroki w szyciu, czy masz już doświadczenie w branży. W trakcie kursu przekazujemy wiedzę, która obejmuje m.in. tworzenie form, siatek i szablonów konstrukcyjnych, co pozwala na sprawne uruchomienie produkcji lekkich ubrań. Nabyte podczas warsztatów umiejętności umożliwią pracę zarówno w dużym zakładzie szwalniczym, jak i uruchomienie własnej marki odzieżowej.

Konstrukcja i modelowanie odzieży lekkiej, jak wszystkie inne kursy organizowane przez naszą szkołę, odbywa się pod nadzorem doświadczonych specjalistów, którzy przez długie lata pracowali w podobnym charakterze. Ich kompetencje pozwalają nie tylko na sprawne przekazywanie wiedzy i kształtowanie pożądanych umiejętności, ale również na zapewnienie przyjaznej atmosfery. Jeśli interesuje Cię konstrukcja i modelowanie odzieży lekkiej, już dzisiaj zarejestruj się na szkolenie w naszej szkole w Poznaniu. Najbliższe daty, w których kurs się odbywa, sprawdzisz w terminarzu.