Moda jest Kobietą - poznaj ją lepiej
Nie szufladkuj swoich kształtów czy typu urody
Łam swoje schematy, popełniaj błędy i baw się stylem!

Zapraszamy Warsztat Stylu, gdzie eksperyment i odkrywanie tajemnic poszukiwania własnego stylu są kluczowe! Dołącz do naszej wyjątkowej stylistki, która podczas kreatywnego czasu dostarczy Ci burzę nowych informacji, inspiracji i pomysłów. Razem będziemy eksperymentować i odkrywać tajniki tworzenia stylizacji idealnie dopasowanych do Twojej sylwetki i gustów.
Celem naszego spotkania jest nie tylko świadome wykorzystanie aktualnych trendów modowych, ale także rozwój własnego stylu poprzez świadome i przemyślane zakupy. Razem będziemy szukać ubrań i dodatków, które będą idealnie pasować do Twojej osobowości i wizerunku.

Do stylu podejdziemy wyjątkowo praktycznie!

Co zyskasz?

• w twórczym kobiecym gronie poznasz i omówisz triki, proste reguły dotyczące podkreślania atutów sylwetki i maskowania jej niedoskonałości

• dowiesz się, które kolory do Ciebie pasują

• nauczysz się poznawać jakość ubioru oraz jak i gdzie ją znajdziesz

• poznasz jak poruszać się w bieżących trendach, jak je dobierać dla siebie, czego się nie bać i czym się nie przejmować

• przekażemy warte polecenia miejsca zakupów

• nauczysz się dobierać ubiór i dodatki w swoim stylu i wzmocnisz swoją osobowość!

Spotkanie odbędzie się  gronie max. 12 osób.
 Prowadząca:

Joanna Kuchta - stylistka z pasją i zacięciem, psycholog, twórczyni marki MODELOVE. Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek, liczne warsztaty wizerunkowe i metamorfozy stylu klientów indywidualnych. Współpracuje m.in. z Amica, Bambino, Cymes, Nivea, Pan Tu Nie Stał, Hilding, Semilac. Absolwentka m.in. St Martin’s School Of Art w Londynie, i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Portfolio: Modelove.studio fashion NEW
Modelove.studio.commercial.folio BIO
Modelove.studio.reportaże z eventów warsztatów

TERMIN: Maj - Czerwiec /ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 5 h lekc. / SOBOTA lub NIEDZIELA
GODZINY: 11-15:00 (przerwa na mały lunch)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 12 (w zależności od ilości zgłoszonych osób, czas trwania może się zmienić)
CENA: 330 zł!