Zamów kursPROJEKTOWANIE MARKI  - MODUŁ  III - KOMUNIKACJA

Chcesz opowiedzieć światu o sobie i swojej marce? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go ubrać w słowa i obrazy? Nie masz pojęcia, kim są odbiorcy Twoich projektów i jak badać ich potrzeby? Świetnie. Przyjdź na nasz kurs! Nauczysz się technik skutecznej i spójnej komunikacji, zarówno tekstowej (techniki kreatywnego pisania, copywriting, content marketing), jak i wizualnej (tworzenia moodboardów, kampanii wizerunkowych, języka koloru i symboli), określania i badania grupy docelowej oraz komunikacji i reklamy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Najbardziej innowacyjne pomysły mogą przepaść w rynkowej otchłani, gdy odpowiednio ich nie zakomunikujesz. Znajdź własne słowa i symbole, które pozwolą wyrazić Ciebie i charakter Twojej marki / konceptu / idei.

Co zyskujesz?

 • Wiedzę i praktyczne narzędzia z zakresu komunikacji marki, czyli jak wdrożyć w życie przepis na markę za pomocą słów i obrazów;

 • Umiejętności pisania tekstów (od tworzenia nazwy i opisów po elementy storytellingu; czym jest claim, brand story, skuteczny copywriting?);

 • Opanowanie technik kreatywnego pisania (copywriting, elementy storytellingu);

 • Umiejętność budowania spójnej komunikacji wizualnej (tworzenie moodboardów, planowanie kampanii wizerunkowych, komunikacja w social media);

 • Kreatywny, bezcenny feedback od prowadzącej i uczestników kursu. To my jesteśmy Twoją pierwszą grupą docelową, na której przetestujesz swoje pomysły!

 • Umiejętność analitycznego, krytycznego spojrzenia na mechanizmy rynku mody;

 • Wiedzę o aktualnych tendencjach w komunikacji (gościnne wykłady ekspertów od marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych) czyli “10 przykazań skutecznej komunikacji w Internecie” (m.in. trendy w marketingu internetowym, tworzenie strategii komunikacji, skuteczny content marketing, analiza grupy docelowej, techniki reklamowe, budowanie relacji z odbiorcami);

 • Status absolwenta/ki Formy, który daje dostęp do społeczności Formy - wspólnych spotkań, uwag i konsultacji również po zakończeniu kursu. Możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i motywujący dialog, który trwa!


Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć (światu) o sobie i/lub o swojej marce. Dla tych, którzy mają już ukształtowaną wizję swojej działalności, i dla tych, którzy dopiero jej poszukują. 

Jeśli masz pomysł z innej branży, gorąco zapraszamy! Wspólnie rozszerzymy horyzonty.

Z czym wyjdziesz z kursu?

 • dopracowaną nazwą i opisem Twojej marki / koncepcji

 • angażującą odbiorcę opowieścią o Twojej marce (storytelling)
  z własnymi słowami i symbolami najlepiej oddającymi idee Twojej marki;

 • określoną grupą docelową Twojej marki;

 • moodboardem komunikującym ideę Twojej marki i charakter  Twoich odbiorców;

 • prezentacją multimedialną zawierającą strategię komunikacji Twojej marki;

 • energią i motywacją do dalszych zmian!


Jak?

Kreatywnie, energicznie i zespołowo. Pracujemy w kameralnych grupach, w twórczej, stymulującej atmosferze. W powietrzu krążą idee, motywująca energia i konstruktywne uwagi.

Nie ma u nas flipchartów i grubych teczek ze szkoleniowymi materiałami, jest wspólna praca i motywujące dyskusje. Teorię błyskawicznie przekładamy na praktykę, pracując na realnych koncepcjach uczestników i uczestniczek.

Uwaga!
Nasze kursy wyzwalają moce, które niosą zmiany nie do zatrzymania!

Prowadząca: AGATA KIEDROWICZ

 TERMIN: 10-11.10.2020 / ZAPISY TRWAJĄ!

Kurs weekendowy -  Kompaktowy i energetyczny kurs, który procentuje! Dwa intensywne spotkania, duża dawka wiedzy, narzędzi i motywacji.

CZAS TRWANIA KURSU:  2 spotkania / 1 weekend / 16 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: SOBOTA i NIEDZIELA
GODZINY:  9:00 - 16:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  6 - 12
CENA KURSU:  800 zł


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

(Zastrzegamy prawo do niewielkich zmian w kalendarzu spotkań)

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy.

Jest również możliwość wzięcia udziału w Kompleksowym Kursie Projektowania marki -> KLIK
800.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu