Zamów kurs



Moda to nie tylko ubrania - to wyraz Twojej osobowości, stylu życia i sposobu, w jaki chcesz być postrzegana. Niezależnie od Twojego kształtu ciała czy typu urody, zaprosimy Cię do łamania schematów i eksperymentowania z własnym wizerunkiem.

Przewodnikiem w tej podróży ku odkrywaniu własnego stylu będzie nasza niezwykła stylistka, która kładzie nacisk zarówno na modę jak i na relacje z ludźmi.

Podczas warsztatów wypełnionych wyjątkowo kreatywną energią, będziesz miała nie tylko okazję eksplorować nowe trendy, lecz także rozwinąć własny styl poprzez świadome i przemyślane decyzje w garderobie.

Zapewnimy Ci niezawodne wskazówki, dzięki którym opanujesz sztukę rozpoznawania wysokiej jakości ubrań. Podzielimy się też z Tobą naszymi rekomendacjami dotyczącymi miejsc, które zasługują na Twoją szczególną uwagę podczas zakupów.

Zaprosimy Cię do galerii handlowej, gdzie nauczysz się wybierać ubrania i dodatki w taki sposób, aby podkreślały one Twój unikalny styl oraz wzmacniały Twoją osobowość.

Wspólnie będziemy szukać inspiracji i ubrań, które podkreślą zarówno Twoją osobowość, typ kolorystyczny jak i sylwetkę, sprawiając, że poczujesz się pewnie i pięknie we własnej skórze.

Nie tylko poznasz najnowsze trendy modowe, lecz także odkryjesz, jak z łatwością dopasować je do swojego indywidualnego stylu.

Dołącz do naszego StyleLab i wejdź w fascynujący świat mody, gdzie eksperymentowanie jest kluczem do odkrywania swojego unikalnego stylu!


Odkryj nową formułę naszego Warsztatu Stylizacji - StyleLab! 


  •  spotkanie w kameralnym gronie, liczącym maksymalnie 8 osób.

  • Pierwsza teoretyczna część spotkania pozwoli Ci poznać różnorodność sylwetek, a następnie skupimy się na Twoim indywidualnym typie urody i analizie Twojego stylu.

  • Drugą część spędzimy w ulubionej Galerii Handlowej Poznaniaków, czyli w Starym Browarze
    Dlaczego? Ponieważ to właśnie tam będziesz miała okazję osobiście przymierzyć i sprawdzić najnowsze trendy, dopasować je do swojego stylu. To nie tylko wspaniała okazja do eksperymentowania, ale również do zakupów, dzięki czemu będziesz mogła od razu odświeżyć swoją garderobę w sposób świadomy i dostosowany do Twojego stylu życia.


Prowadząca:

Joanna Kuchta stylistka i psycholog, twórczyni i założycielka marki Modelove. Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek.

Jej portfolio obejmuje współpracę z takimi gigantami jak Amica, Bambino, Cymes, Hilding, Hochland, Ikea, Nivea, Rehau, Semilac czy Żabka.

Jej praca jest nie tylko wyrazem kreatywności, ale także głębokiego zrozumienia psychologicznych aspektów związanych z modą i wizerunkiem – prowadzi też liczne warsztaty wizerunkowe oraz przeprowadza lekcje stylu dla klientów indywidualnych, pomagając im odnaleźć swój unikalny wyraz w ubiorze.

Absolwentka wyjątkowych uczelni artystycznych, takich jak St. Martin’s School Of Art w Londynie, oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej, co dało jej nie tylko solidną edukację, ale i szeroki horyzont myślowy w dziedzinie sztuki i stylu.

Portfolio: Modelove.studio fashion NEW
Modelove.studio.commercial.folio BIO
Modelove.studio.reportaże z eventów warsztatów



TERMIN: 15 Czerwca 2024  /ZAPISY TRWAJĄ!



CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 7 h lekc. / SOBOTA
GODZINY: 11-17:00 (do 13:15  w szkole FORMA, 14:00-17:00 w galerii Stary Browar); przerwa na lunch: 13:15-14:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 8
CENA: 290 zł! tylko ta edycja (cena regularna 330 zł) 


Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!
290.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu