Zamów kurs


Na warsztaty zapraszamy dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności twórcze! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.


Program:

Będziemy tworzyć proste ubiory wg umiejętności i pomysłu grupy. Zaczniemy od projektu, następnie bluzkę lub inny ubiór wykroimy i uszyjemy. Nauczymy również jak ozdobić rzeczy przez przyozdobienie aplikacjami i innymi dodatkami.


Część zajęć rezerwujemy zapoznanie się z technikami rysunku. Zaczniemy od nauki jak rozrysować rękę, poznają proporcje ciała, nauczą się rysować sylwetkę i ubiór oraz poznają jak najefektowniej nanieść kolory.

Kurs dla dzieci w FORMIE to 5 kreatywnych dni, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Jest to czas w którym dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z szyciem które pozwolą im potem samodzielnie tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy i poczuć jak miło jest stworzyć i mieć coś oryginalnego jak i móc inne osoby obdarowywać samodzielnie wykonanymi prezentami.


Zapewniamy:
- tkaniny
- wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
- odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
- małe kameralne grupy

TERMIN: 12-16.02.2024 / ZAPISY TRWAJĄ!
Zapraszamy również na drugi tydzień ferii 19-23 luty!  


CZAS TRWANIA KURSU: 5 spotkań/ 40 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: poniedziałek - piątek
GODZINY:  09:00-16:00  ( w tym 2 x  półgodzinne przerwy) dzieci można przyprowadzać już od godz. 8.00.
WIEK: 8-15 LAT
CENA KURSU: 880 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 400 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

880.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu