Zamów kursDOWOLNE SZYCIE to zajęcia dla młodych osób, na których TY wybierasz co chcesz uszyć, a My POMAGAMY w przygotowaniu wykroju, jego modyfikowaniu, krojeniu, szyciu, wykończaniu - tak abyś mógł stworzyć samodzielnie wymarzoną rzecz! Jeśli chcesz nadać nowe oblicze rzeczom które już masz, to pomożemy jak możesz je przerobić, podpowiemy jak kreatywnie z dwóch rzeczy zrobić jedną, jak nadać im nowy charakter!  Zmienisz z nami rzeczy nie koniecznie tylko szyciem, jesteśmy otwarci na różne metody, które można użyć przy ubiorach i akcesoriach.
Zajęcia są dla młodych osób od 13 lat, które postawy szycia mają już za sobą i chcą dalej rozwijać umiejętności! To dla Was jesteśmy raz w tygodniu we WTORKI abyście mogli uczyć się szyć i tworzyć nie według narzuconego tematu, ale dokładnie to, co potrzebujecie! Aby wyjść Wam też czasowo naprzeciw nie podajemy żadnych konkretnych terminów.
Wystarczy wykupić dowolnej wielkości pakiet zająć (jedne zajęcia to koszt 210 zł za 5h zegarowych, rabaty przy zakupie od 3 zajęć) i przyjść w zarezerwowanym wcześniej terminie.

Warunkiem odbycia się zajęć w danym dniu jest obecność co najmniej 3 osób. O stanie zapisów informujemy w mailu zwrotnym. 

Zajęcia są przeznaczone dla umiejących już szyć młodych osób 13-19 lat.

Co możesz uszyć:

  • wyszukany ubiór (bluzę/-kę, sukienkę, spodnie, spódnicę itd.) z gotowych wykrojów z czasopism lub innych źródeł z gotowych wykrojów z czasopism lub innych źródeł

  • ubiór z wykroju z naszej oferty (T-shirt, dres, tunika, sukienka letnia),

  • akcesoria typu torba, czapka itp.,

  • możesz odtworzyć ulubioną, ale zniszczoną już rzecz z własnej szafy,

  • możliwe są też konsultacje i wsparcie przy tym, co już zaczęłaś/łeś szyć,

  • pomożemy też jak przerobić rzeczy, które już masz a potrzebują zreperowania, skrócenia lub wydłużenia, zawężenia lub poszerzenia, zamiany dekoltu, wykończenia rękawa, przyozdobienia itp.,

  • podpowiemy, jak można nadać nowe oblicze rzeczom, jak je zmienić w inną np. koszulę męską w sukienkę, marynarkę lub spodnie w spódnicę itp. jak i z dwóch rzeczy zrobić jedną lub odwrotnie!


Jak sami mówimy, jedno co nas ogranicza to wyobraźnia! My pomagamy, aby nic nas nie ograniczało w duchu zrównoważenia i odpowiedzialnej mody.  Poddaj się kreatywności i naucz się nowych umiejętności, które pozwolą mieć rzeczy wyjątkowe i oryginalne, bez dużych kosztów i z myślą o ochronie naszego środowiska!  

Na zajęcia przynieść ze sobą własny materiał/-ły (tkaninę, dzianinę) lub rzeczy do przerobienia.
Możesz też zakupić coś z naszych nie za dużych zasobów – materiały jak i niektóre dodatki.
Do nauki szycia można też skorzystać z naszych poprodukcyjnych zapasów.
Jeśli nie masz wykroju, z którego chciał(a)byś szyć, możesz na miejscu przeszukać nasze zasoby (BURDA, INEEDLE, FORMA). Przerysowane na zajęciach wykroje z Burdy lub innego czasopisma zostają dla Ciebie.
Koszt wykroju FORMY od 25 do 35 zł (np. T-shirt - Kimono ) - układasz i kroisz!
Możesz także sprawdzić wykroje Ineedle i zakupić wybrany.
Podczas zajęć zapewniamy maszyny i wszystkie potrzebne akcesoria oraz narzędzia (w tym papier do odrysowania wzoru)

Osoba prowadząca: Magdalena Wojciechowska

TERMIN: WTORKI / ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA 1 SPOTKANIA: 11:00 - 16:00, 5 h zegarowych (w tym 30 minut przerwy)
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  3 - 8
CENA: 210 zł 1 spotkanie
Przy wykupieniu 3 spotkań – rabat 50 zł –  3 zajęcia 580 zł zamiast 630

Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

 
210.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu