Zamów kurs

ZESTAW I:  elementy sukni i bluzki.
– 6 SPOTKAŃ -->  można wybrać cały zestaw/warsztat lub jego część.

Warsztat ten kierujemy do wszystkich osób pragnących poznać lub pogłębić umiejętności w zakresie techniki szycia konkretnych elementów, a także tych, które posiadają doświadczenie lub ukończyły kursy konstrukcji i zapoznały się z konstrukcyjno-modelowym sposobem wykonania elementów odzieży, ale pragną pogłębiać swoja wiedzę w zakresie technologii i szycia.

Podczas zajęć uczestnik nauczy się profesjonalnie wykańczać dany element w odzieży, pozna tajniki (my to nazywamy "myki" krawieckie), które ułatwią szycie. Po zajęciach uczestnik opanuję: wdanie rękawa, równe strony kołnierzyka, prawidłowe wszywanie zamka oraz umiejętności, które sprawią, że dekolty w sukniach już nigdy nie będą się odchylać.

Uczestnik pozna techniczno-technologiczne sposoby wykańczania elementów odzieży po przez używanie odpowiednich taśm i wkładów klejonych, dostępnych na rynku, akcesoriów do maszyny które ułatwią i uprzyjemnią szycie.

Każdy otrzyma od nas materiały dydaktyczne, a szczególnym pomocnikiem w dalszym szyciu będzie próba elementu, którą uczestnik wykona na zajęciach.

Program:

ZESTAW I : dopasowany do szycia SUKNI, BLUZKI

  • 1 TEMAT - wszywanie zamka krytego + odszycie podszewką i wykończenie góry wszycia

  • 2 TEMAT - 2 spotkania -  wykańczanie dekoltu i pachy odszyciem lub podszewką (sposób szycia i technologiczne wykończenie)

  • 3 TEMAT - wszywanie rękawów z wysoką kulą oraz rękawów koszulowych - z niską kulą - sposoby fachowego i łatwego wdawania oraz prasowanie aby ładnie leżał

  • 4 TEMAT - wykańczanie pęknięć w rękawach - sposoby wszycia pliski wykańczającej, odszycie oraz wszycie mankietu do rękawa

  • 5 TEMAT - szycie kołnierza na stójce (koszulowego) i wszycie w podkrój szyi - jak ładnie i równo odszyć kołnierz i stójkę oraz równo wszyć w podkrój szyi.


Osoba prowadząca: Tatiana Kuznetsova

 

ZAPYTAJ O TERMIN! 


CZAS TRWANIA KURSU:  6 tygodni /6 spotkań / 24h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 raz w tygodniu 4h lekc.
GODZINY:  17:00-20:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  3 - 6
CENA KURSU: 780 zł  cały zestaw tematów lub 140 zł jedne zajęcia/temat - tylko 2 temat -2 zajęcia koszt 270 zł
- można wybrać tylko interesujące tematy!


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł lub koszt warsztatu
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy (w tym tkaniny). 


140.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu