Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z różnymi materiałami. Podczas warsztatów będzie może w łatwy i przyjemny sposób samodzielnie zapleć plecak lub torebkę, używając naturalnych i ekologicznych sznurów.

Podczas ośmiu godzin zajęć nauczysz się kluczowych splotów makramowych, wykonasz plecak/torebkę w wybranym przez siebie kolorze  i stworzysz brelok.

Projekt wykonasz z wykorzystaniem wysokiej jakości sznurków bawełnianych. Grube i mięsiste sznury są w 100% naturalne i posiadają certyfikat Standard 100 by OEKO-TEX. 

Makrama jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów. Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwalają tworzyć makramowe akcesoria oraz tak fantazyjne ubrania i akcesoria, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. W miłej atmosferze przy kawie i ciastku stworzysz najmodniejsze w tym sezonie ekologiczne akcesoria!

Nie musisz mieć żadnej wiedzy projektowej ani nie jest konieczna znajomość technik makramy, ponieważ wszystkiego nauczymy Cię podczas kursu!

PROWADZĄCA:

Dominika Syczyńska – projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. W tym kierunku kształciła się w Krakowie a także na Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie. Uczestniczka drugiej edycji polskiego Project Runway. Ubrania tworzy z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. Jej znakiem rozpoznawczym są trójwymiarowe struktury i tekstury. Odpowiedzialna za kreacje dla uczestników amerykańskiej edycji The Voice (2017). Na swoim koncie ma publikacje dla magazynów takich jak Vogue UK, Glamour czy Elle.


ZAPYTAJ O TERMIN!


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 8h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x NIEDZIELA
GODZINY: 10:00-16:00 (elastyczne przerwy w trakcie zajęć)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 10
CENA KURSU: 440 zł  (w cenę wliczone są wszystkie materiały)

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 150 zł, wliczana w koszt kursu.
440.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu