Zapraszamy na pierwszy w Polsce kurs KREATYWNEGO MOULAGE POZIOM EKSPERT pod okiem Shingo Sato! Zajęcia przeprowadzi japoński artysta Shingo Sato, który jest twórcą innowacyjnej techniki TR modelowania 3D. Kurs KREATYWNEGO MOULAGE jest warsztatem eksperymentowania i obserwacji ciała i jego ruchów.

Ze swojego doświadczenia w krawiectwie, wzornictwie i krawiectwie,  Shingo Sato wykorzystuje elementy wolumetryczne, takie jak geometryczne bryły, architektura i origami, uzyskując w rezultacie sumę pięknych i doskonale wykończonych kształtów i sylwetek. Pomimo pozornej złożoności udało mu się przekazać swoją technikę wszystkim swoim uczniom.

Kurs skierowany jest dla osób pogłębiających wiedzę jak i profesjonalistów z branży mody, konstruktorów odzieży, projektantów, studentów kierunków fashion, krawców lub entuzjastów mody, którzy chcą pogłębić i specjalizować się w technice cięcia TR i pracować razem bardzo utalentowanym i znanym na całym świecie artystą.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Na zajęciach będzie tłumacz, dlatego znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

Wymagania: Podstawowa wiedza na temat modelowania oraz umiejętność sprawnego zszywania elementów  (polecany po KURSIE TRANSFORMACJI CIĘĆ KONSTRUKCJI).

Głównym celem kursu jest poznanie zaawansowanych technik projektowania i metodologii rozwoju tej innowacyjnej techniki modelowania 3D oraz zastosowanie tej wiedzy w praktyce, przy wykonywaniu ubiorów i akcesoriów.

Program jest realizowany w sposób elastyczny i ostateczny jego kształt zależy od tempa pracy grupy. Priorytetem jest nauka, a nie tylko teoretyczna realizacja programu.

Prowadzący: Shingo Sato - projektant japońskiego pochodzenia, specjalista w zakresie technik krawieckich, konstrukcji wzorów i krawiectwa, zaprezentował swój system "TR" zarówno na uczelniach z długą tradycją oraz prestiżem, ale także w mniejszych szkołach na całym świecie: Parsons the New School for Design, Central Saint Martins, Marangoni, Bunka Fashion College, Paris College of Art, Accademia di Belle Arti di Napoli, Anglia Ruskin University, MuchaFibra Bcn-Barcelona. Metoda nauczania Shingo Sato charakteryzuję się zastosowaniem całkowicie praktycznej metodologii, w której jego uczniowie uczą się szyjąc ubrania i eksperymentując z system form. Jego metoda, znana jako „Transformacyjna rekonstrukcja”, opiera się na odtwarzaniu figur geometrycznych, draperii, modeli 3D i japońskiej technice origami. Współpracował z mistrzami Couturiers, takimi jak Azzedine Alaia (1986-89, Paryż) czy marka Tussardi (1989-91, Mediolan). W 2000 roku założył własne studio projektowe w Tokio, gdzie rozwija własne kolekcje.

Poznaj bliżej Shingo Sato :
- instagramhttps://www.instagram.com/tr_cutting_school/
- fanpage https://www.facebook.com/trcuttingschool
- youtubehttps://www.youtube.com/user/trpattern

TERMIN: 30-31.07.2022/ ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU: 18 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 2 spotkania / ŚRODA-CZWARTEK
GODZINY: 9:00-17:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 8 - 10
CENA KURSU: 1600 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 800 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.
W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdź w naszej ofercie również inne kursy prowadzone przez Shingo Sato Przy zapisie na 2 kursy 3% rabatu; 3 kursy to 5% rabatu; 4 kursy to 7% ; 5 kursów to 10% rabatu!
1600.00 ZŁ /