Zamów kurs


Z myślą głównie o kobietach przygotowaliśmy wyjątkowy kurs szycia!  Podczas zajęć nauczysz się szyć i uszyjesz własną sukienkę - koszulkę. Może być ona wykonana w wersji nocnej z koronkowym wykończeniem lub dziennej. Możesz sama o tym zdecydować. Otrzymasz  komplet wykrojów, który posłuży Tobie przy ponownym szyciu sukienki - koszulki dla siebie lub dla innej osoby!

Czego się nauczysz?

  • Wprowadzenie do zasad szycia oraz pomiarów sylwetki: nauka w jaki sposób ustalić rozmiar modelu, dopasować wykrój do własnych preferencji (długości, mniejsze zmiany, wykończenia)

  • Zasady krojenia i układania szablonów na materiale: poznasz techniki tworzenia szablonów (dodawania zapasów na szwy i podwinięcia, używania punktów montażowych), nauczysz się w jaki sposób należy prawidłowo układać gotowe formy na materiał w zależności od jego typu

  • Krojenie oraz przygotowanie do szycia uwzględniając wzmocnienia i usztywniania

  • Przymiarki i zmiany: dowiesz się jak w trakcie przymiarek sprawdzić czy stworzona forma leży prawidłowo oraz następnie czy projekt jest zgodny z oczekiwaniami, w jaki sposób nanieść na niego korekty

  • Szycie: samodzielnie zszyjesz wykroje swojej koszulki oraz poznasz jak prawidłowo i łatwo wykończyć podkrój dekoltu, estetycznie i ozdobnie wykończyć dekolt, dół i inne elementy.

  • Nauczysz się metod prasowania w trakcie szycia i jak odświeżyć po uszyciu


Materiał na sukienkę:


  • możesz przynieść własną tkaninę/ dzianinę (od 1,4 do 2 mb w zależności od wybranego materiału i długości)

  • możesz zakupić materiał u nas w cenie 30-60 zł za mb


W FORMIE znajdziesz także KURS SZYCIA KIMONA, które może stanowić komplet z Twoją sukienką - koszulką! Przy zapisie na obydwa kursy 10% na całość!

Osoba prowadząca: Renata Jeżyk 

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU: 2 spotkania / 8h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 x w tygodniu / poniedziałki
GODZINY: 17:00 - 20:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 6
CENA KURSU: 360 (+ewentualnie materiał).


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursowiczów rabaty.
360.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu