Zamów kurs


Na warsztaty zapraszamy dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.


Program:

Będziemy tworzyć prostą sukienkę. Zaczniemy od projektu, następnie sukienkę wykroimy i uszyjemy. Nauczymy również jak ozdobić rzeczy przez przyozdobienie aplikacjami i innymi dodatkami.


Jeden dzień  rezerwujemy zapoznanie się z technikami rysunku. Zaczniemy od nauki jak rozrysować rękę, poznają proporcje ciała, nauczą się rysować sylwetkę i ubiór oraz poznają jak najefektowniej nanieść kolory.

Kurs dla dzieci w FORMIE to 5 kreatywnych dni, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Jest to czas w którym dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z szyciem które pozwolą im potem samodzielnie tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy i poczuć jak miło jest stworzyć i mieć coś oryginalnego jak i móc inne osoby obdarowywać samodzielnie wykonanymi prezentami.


Zapewniamy:
- tkaniny (+ 50 zł lub można przynieść własną)
- wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
- odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
- małe kameralne grupy

Przewidujemy możliwość zakupienia obiadów cateringowych na cały tydzień (ok. 17 zł/posiłek).

Prowadząca: Agnieszka Bogaczyńska

TERMIN: 26-30.07.2021

CZAS TRWANIA KURSU: 5 spotkań/ 40 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: poniedziałek - piątek
GODZINY:  09:00-16:00  ( w tym 2 x  półgodzinne przerwy) dzieci można przyprowadzać już od godz. 8.00 i odebrać do 16:30 (w niektóre dni po wcześniejszym ustaleniu też później).
WIEK: 8-15 LAT
CENA KURSU: 850 zł (+ 50 zł tkanina; można przyjść również z własną tkaniną)

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 400 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

850.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu