Na warsztaty zapraszamy dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.

Będziemy tworzyć prostą sukienkę. Zaczniemy od projektu, następnie sukienkę wykroimy i uszyjemy. Nauczymy również jak ozdobić rzeczy przez przyozdobienie aplikacjami i innymi dodatkami.

Jeden dzień  rezerwujemy zapoznanie się z technikami rysunku. Zaczniemy od nauki jak rozrysować rękę, poznają proporcje ciała, nauczą się rysować sylwetkę i ubiór oraz poznają jak najefektowniej nanieść kolory.

Kurs dla dzieci w FORMIE to 5 kreatywnych dni, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Jest to czas w którym dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z szyciem które pozwolą im potem samodzielnie tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy i poczuć jak miło jest stworzyć i mieć coś oryginalnego jak i móc inne osoby obdarowywać samodzielnie wykonanymi prezentami.

Zapewniamy:
- tkaniny (+ 50 zł lub można przynieść własną)
- wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
- odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
- małe kameralne grupy

Prowadząca: Agnieszka Bogaczyńska

TERMIN: 05-09.07.2021/  ZAPISY TRWAJĄ!!

CZAS TRWANIA KURSU: 5 spotkań/ 40 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: poniedziałek - piątek
GODZINY:  09:00-16:00  ( w tym 2 x  półgodzinne przerwy)
WIEK: 8-15 LAT
CENA KURSU: 850 zł (+ 50 zł tkanina; można przyjść również z własną tkaniną)

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 400 zł, wliczana w koszt kursu.