Na warsztaty zapraszamy dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.

Warsztat jest skierowany do dzieci w wieku 8-14 lat, które chcą pobudzić swoją kreatywność i stworzyć własne spodnie dresowe.

Wymagane umiejętności:
Nie musisz mieć talentu krawcowej, wystarczy, że potrafisz na maszynie równo zszyć ze sobą kawałki tkanin.

Czego się nauczysz?
Warsztaty szycia spodni dresowych to nietuzinkowe zajęcia, na których:

• zaprojektujesz własne spodnie dresowe,

• dobierzesz materiały i dodatki,

• poznasz jak zrobić kieszenie,

• nauczysz się techniki szycia tunelu,

• uszyjesz spodnie

Kurs dla dzieci w FORMIE to 8 kreatywnych godzin lekcyjnych, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z SZYCIEM SPODNI DRESOWYCH. Młodzi artyści będą tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy pod okiem doświadczonej prowadzącej.

Program jest realizowany w sposób elastyczny i ostateczny jego kształt zależy od tempa pracy grupy. Priorytetem jest nauka, a nie tylko teoretyczna realizacja programu.

Zapewniamy:

• tkaniny

• wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie

• odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe

• małe kameralne grupy

Prowadząca: Agnieszka Bogaczyńska

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 spotkanie
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x SOBOTA
GODZINY: 10:00-16:00  (2 przerwy po 30 min.)
WIEK: 8-14 LAT
CENA KURSU: 210 zł