Zamów kursZapraszamy na kolejny etap Rysunku Żurnalowego. Zajęcia te są kontynuacją nauki dla osób, które odbyły Warsztat Rysunku Żurnalowego dla osób początkujących (poziom I) w FORMIE. Tym razem warsztaty odbędą się w nowej, odświeżonej wersji! Będą dotyczyć głównie technik rysowania szczegółów i malowania akwarelą sylwetki i ubioru, ale nie zabraknie również elementów  nauki rysowania portretów i makijażu oraz akcesoriów. Zapraszamy osoby które kochają rysować, szkicować i projektować, nie tylko ubrania.

Program warsztatów:

 • przenoszenie proporcji anatomii człowieka w pozach statycznych oraz w ruchu

 • rysowanie portretów (anatomia i modelowanie twarzy)

 • sprytne techniki rysowania włosów i fryzur

 • techniki barwy i szczegółów makijażu

 • ćwiczenia z detalu (rysowanie biżuterii i akcesoriów: butów, torebek)

 • techniki rysowania rąk i stóp

 • przenoszenie faktur różnego rodzaju materiałów na papier

 • komponowanie kolorów oraz techniki łączenia akwareli i innych technik plastycznych

 • wypracowanie indywidualnego stylu


PROWADZĄCA:

Sylwia Dębicka - artystka i ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, laureatka prestiżowego Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. W 2016 roku z sukcesem zaprezentowała swoje prace na wystawie w prestiżowej Galerie Nikki Diana Marquardt w Paryżu. Do jej klientów należą m.in.: Givenchy, Dior, Haarper's Bazaar, Clé de Peau Beauté. Pracę tworzy głównie „analogowo”- ręcznie na papierze lub płótnie, do których wykonania eksperymentuje z różnymi mediami (np. akwarelą, stalorytem).

TERMIN: 4.07.2021 / ZAPISY TRWAJĄ!


CZAS TRWANIA WARSZTATU: 8 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x NIEDZIELA
GODZINY: 10:00-17:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 8 - 10
CENA: 290 zł
(w cenę wliczone są wszelkie potrzebne materiały do tworzenia ilustracji)

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia nie minęła, dlatego przygotowaliśmy dla Was FORMĘ tak, abyście mogli pracować bezpiecznie podczas naszych zajęć. Stanowiska pracy utrzymane są w odpowiednich odległościach, dokonujemy dezynfekcji sal oraz zapewniamy środki dezynfekujące. Wszystko, abyście też mogli czuć się bezpiecznie i pewnie!

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 150 zł, wliczana w koszt kursu.

 • Osoby, które już mają doświadczenie w rysowaniu lub chcą cały weekend wykorzystać na rozwój umiejętności zapraszamy na WARSZTAT RYSUNKU ŻURNALOWEGO – FASHION ILLUSTRATION – POZIOM II, który odbędzie się następnego dnia, w niedzielę w godzinach 10.00-17.00.

 • Przy wykupie obu warsztatów na II poziom rabat 10 %


▪️ Jeśli myślisz, że te zajęcia spodobają się bliskiej Ci osobie to możesz sprezentować jej Voucher na właśnie te zajęcia! Więcej informacji tu: Karty upominkowe
290.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu