Na warsztaty zapraszamy dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.

• zaprojektujesz organizer,

• dobierzesz materiały i dodatki,

• poznasz jak zrobić kieszenie,

• nauczysz się różnych technik zapinania kieszeni,

• nauczysz się wszywać zamek,

• ozdobisz organizer zgodnie ze swoją wyobraźnią,

• wyjdziesz z własnym fajnym organizerem!:)

Kurs dla dzieci w FORMIE to 8 kreatywnych godzin lekcyjnych, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z szyciem ORGANIZERA, będą tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy pod okiem doświadczonej prowadzącej.

Zapewniamy:

• tkaniny

• wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie

• odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe

• małe kameralne grupy

Prowadząca: Agnieszka Bogaczyńska

TERMIN: ZAPYTAJ O TERMIN

CZAS TRWANIA KURSU: 1 spotkanie
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x SOBOTA
GODZINY: 10:00-16:00  (2 przerwy po 30 min.)
WIEK: 8-16 LAT
CENA KURSU: stała cena - 180 zł, pierwsza edycja - 160 zł, a dla dzieci, które uczestniczyły w warsztatach podczas ferii - 140 zł