Zamów kursKurs tworzenia biżuterii makramowej jest przeznaczony dla każdej osoby chcącej się nauczyć tworzenia dekoracyjnych węzłów i chcącej samodzielnie stworzyć akcesoria w postaci kolczyków, naszyjników i bransoletek.  Kilkugodzinne szkolenie ma na celu nauczenia kluczowych technik sztuki wiązania. Od prostych poprzez przestrzenne supły.

Każdy kursant wykona komplet biżuterii metodą : basic knots, braids, bands, knot buttons, panel patterns, basket knots, diagonal, vertical knot patterns.

Do tworzenia misternej biżuterii będziemy wykorzystywać specjalne sznury przeznaczone do tworzenia biżuterii makramowej oraz liczne dodatki w postaci koralików, zawieszek, zapięć biżuteryjnych.

W efekcie końcowym każdy kursant samodzielnie wykona podczas zajęć:

  • bransoletkę

  • kolczyki

  • naszyjnik


Makrame jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą projektantowi dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów. Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwolą tworzyć tak fantazyjne ubrania i akcesoria, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach projektowania biżuterii i ubioru. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

PROWADZĄCA:

Dominika Syczyńska – projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. W tym kierunku kształciła się w Krakowie a także na Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie. Uczestniczka drugiej edycji polskiego Project Runway. Ubrania tworzy z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. Jej znakiem rozpoznawczym są trójwymiarowe struktury i tekstury. Odpowiedzialna za kreacje dla uczestników amerykańskiej edycji The Voice (2017). Na swoim koncie ma publikacje dla magazynów takich jak Vogue UK, Glamour czy Elle.


TERMIN: ZAPYTAJ O TERMIN


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x NIEDZIELA

GODZINY: 11:00-16:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 10
CENA KURSU: 380 zł  (w cenę wliczone są wszystkie materiały)

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 150 zł, wliczana w koszt kursu.

  • Osoby, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów z Dominiką Syczyńską w ten weekend, otrzymają rabat 10%  na warsztaty w drugim dniu!


 

 
380.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu