Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Kurs jest przeznaczony dla każdej osoby- początkującej oraz zaawansowanej, bo uczymy się od zera technik szycia ręcznego. Nie będziemy używać maszyn w trakcie tych zajęć, więc nie trzeba się mieć umiejętności szycia maszynowego! 

Program:

Podczas warsztatów kursanci nauczą się licznych, kreatywnych technik szycia i odszyją własne sample metodą:

Ribbon Folding, Ruffles, Smocking, Tucks, Gathering, Layering, 3D Appliques, Trapunto

Szkolenie bazuje na praktycznej nauce tradycyjnych i nowoczesnych technik manipulacji tkanin. Podczas kilkugodzinnych warsztatów kursanci przeszywają ręcznie i maszynowo dekoracyjne motywy tkanin, plisując je, marszcząc, nacinając, odginając i haftując. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca:

Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.

ZAPYTAJ O TERMIN!


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 6 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x SOBOTA
GODZINY: 10:30-15:30 (w tym przerwa 30 minut)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 10
CENA KURSU: 380 zł

  • Osoby, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów z Dominiką Syczyńską w ten weekend, otrzymają rabat 10%  na warsztaty w drugim dniu!


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 190 zł, wliczana w koszt kursu, lub opłata całości.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny).

 
380.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu