Zamów kursZapraszamy na kolejne Warsztaty z projektantką Dominiką Syczyńską! Szkolenie ma na celu nauczenia kursantów kluczowych technik arabskiej sztuki wiązania. Macrame jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą projektantowi dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone dla projektantów mody, biżuterii i tkanin, chcących nauczyć się tworzyć dekoracyjne węzły, supły i misterne plecionki.


Wymagania: Kurs jest dla każdej osoby- początkującej oraz zaawansowanej, bo uczymy się od zera technik szycia ręcznego. Nie będziemy używać maszyn w trakcie tych zajęć, więc nie trzeba się mieć umiejętności szycia maszynowego!

Program:

Kilkugodzinne szkolenie ma na celu nauczenia kursantów kluczowych technik japońskiej sztuki wiązania. Od prostych poprzez przestrzenne supły , każdy kursant wykona szereg tradycyjnych i innowacyjnych sampli metodą:

•Basic knots, braids, bands, knot buttons, panel patterns, basket knots, diagonal & vertical knot patterns

Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwolą tworzyć tak fantazyjne ubrania i dodatki, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya. Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca: Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.


TERMIN: ZAPYTAJ  O TERMIN! 


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 spotkanie / niedziela
GODZINY: 11:00 - 16:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 12
CENA KURSU: 290zł

11 lipca 2020 odbędzie się także WARSZTAT MANIPULACJI TKANIN z Dominiką Syczyńską. Dla osób, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów otrzymają 10% zniżki! Szczegóły -> https://forma-szkola.pl/zamow-kurs/?id=194&data=2020-05-16

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 100 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny) .
290.00 ZŁ / m-c

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu