Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej.  Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Dla kogo?


Zajęcia są dla projektantów mody, tkanin, biżuterii, wzornictwa przemysłowego, architektów i pasjonatów tworzenia przestrzennych form.

Pleating jest bardzo rozbudowaną techniką, która pozostawia projektantowi duże pole do eksperymentowania. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Program:

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach z plisowania i manipulacji tkanin.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się, jak tworzyć trójwymiarowe formy z płaskich arkuszy papieru i tkanin z wykorzystaniem całego wachlarza technik plisowania tkanin, wliczając w to kluczowe metody, takie jak: * Accordion, Knife, Box, Upright, Curved, Cut-Pleats, Twisted, V-pleats.

Prowadząca: Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.

ZAPYTAJ O TERMIN / ZAPISY TRWAJĄ! 

CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 spotkanie / niedziela
GODZINY: 11:00 - 16:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 12
CENA KURSU: 290zł

8 sierpnia odbędzie się także WARSZTAT MANIPULACJI TKANIN SMOCKING z Dominiką Syczyńską. Dla osób, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów otrzymają 10% zniżki! Szczegóły -> https://forma-szkola.pl/zamow-kurs/?id=175&data=2020-06-13

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 100 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny) .
290.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu