Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej.  Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Kurs jest przeznaczony dla każdej osoby- początkującej oraz zaawansowanej, bo uczymy się od zera technik szycia ręcznego. Tematem warsztatu jest SMOCKING, czyli techniką szycia ręcznego. Nie będziemy używać maszyn w trakcie tych zajęć, więc nie trzeba się mieć umiejętności szycia maszynowego! 

Program:

Podczas warsztatów kursanci nauczą się kluczowych technik szycia smocking’u tkanin i odszyją własne próby materiałów metodą: lozenge, arrow, basket, diamnd, octagon, waves, stars, coblestones, leaves, hearts, bows, bricks.

Smocking jest bardzo rozbudowaną techniką, która pozostawia projektantowi duże pole do eksperymentowania z tkaniną. Za pomocą licznych, ręcznych przeszyć materiału i plisowania tworzy się niesamowite, strukturalne tkaniny. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca: Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 6 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 spotkanie - SOBOTA
GODZINY: 16:00 - 19.00 (w tym 30 min. przerwy)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 12
CENA KURSU: 360 zł

  • Osoby, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów z Dominiką Syczyńską w ten weekend, otrzymają rabat 10%  na warsztaty w drugim dniu!


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 180 zł, wliczana w koszt kursu lub opłata całości. Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny) .
360.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu