Zamów kurs

Jak skutecznie komunikować idee za pomocą środków wizualnych? Moodboard to tablica inspiracji, która pozwala przełożyć myśli na obrazy. To zbiór drobnych elementów: zdjęć, grafik, palet kolorów, elementów typografii, które umiejętnie skomponowane obrazują Twoja koncepcję i nastrój, który chcesz przekazać. Moodboard jest podstawowym i nieodzownym narzędziem pracy twórczej, stymulującym kreatywność, służącym do materializacji pomysłów i komunikacji z klientem / odbiorcą Twoich projektów. Jest także uniwersalny - możesz stosować go niezależnie od tematu i stopnia zaawansowania projektu / przedsięwzięcia.

Podczas warsztatu poznasz zasady kompozycji, język koloru, techniki kolażu, nauczysz się dobierać treści wizualne i tekstowe, komponować próbki materiałów i elementy sensoryczne. Tematem naszej pracy będą aktualne trendy w społeczeństwie, modzie i designie - przełożymy prognozy trendwatcherskie na wizualny język moodboardu. 

Co zyskujesz?

  • nauczysz się, jak tworzyć moodboard - narzędzie pracy projektowej

  • poznasz zasady języka wizualnego niezbędne do prezentacji własnych projektów

  • wiedzę o aktualnych trendach w modzie, designie i społeczeństwie

  • znajomość narzędzia rozwijającego kreatywność
    teorię, którą błyskawicznie przełożysz na praktykę


Z czym wyjdziesz z kursu?

  • z własnoręcznie wykonanym moodboardem ilustrującym aktualne trendy

  • głową pełną inspiracji i doskonałym samopoczuciem - praca manualna stymuluje kreatywność i relaksuje :)


Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych metodami pracy projektowej i wizualnego research’u, trendami, modą i designem. Dla zaawansowanych i początkujących projektantów, stylistów, dziennikarzy, specjalistów od komunikacji i PR, chcących uporządkować wiedzę i rozwinąć twórcze umiejętności.

Prowadząca: Agata Kiedrowicz- projektantka, kuratorka interdyscyplinarnych projektów i wystaw, dziennikarka, wykładowczyni. Autorka publikacji i wywiadów z obszaru dizajnu, mody i sztuki (m.in. na łamach FUTU, Monitor Magazine, KUBKUK), prowadzi autorską rubrykę „Smaki Dizajnu” w tygodniku KulturaLiberalna.pl. Interesuje ją szeroko rozumiane projektowanie jako narzędzie eksploracji i krytyki rzeczywistości oraz sensoryczny wymiar dizajnu. Współzałożycielka (wraz z Martą Szostek) studia projektowego SUPERGIRLS DO DESIGN.  Więcej informacji o Agacie- https://forma-szkola.pl/o-nas/wykladowcy/


ZAPYTAJ O TERMIN / ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU:   1 spotkanie/ 4 h lekc. / CZWARTEK
GODZINY:  18:00-21:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  8 - 16
CENA SPECJALNA:  150 zł / WARSZTAT


W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy.
150.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu