Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym Kursie szycia, który odbędzie się się dzięki współpracy z INEEDLE. Jest to nowa firma na rynku oferująca wykroje dla osób, które chcą szyć samodzielnie. Wykroje są przygotowane w bardzo jasny i zrozumiały sposób, dlatego jest to Kurs dla osób, które myślą, że szycie jest trudne. Pierwszym tematem jaki dla Was wybraliśmy to spódnica FLORENCE. Podczas zajęć uczestnik będzie pracować z gotowym szablonem firmy INEEDLE. W trakcie dwóch zajęć uczestniczki uszyją spódnicę z zakładkami o fasonie ołówkowym z krytym zamkiem z tyłu.

Wymagania wstępne: podstawy szycia

Program:

  • Poznanie przewodnika po rozmiarach: tak by dobrze dopasować rozmiar szablonu do własnej sylwetki

  • Ułożenie  i krojenie wykroju na materiale: nauka w jaki sposób należy prawidłowo ułożyć gotowe szablony na materiale i samodzielne krojenie pod naszym okiem

  • Zasady ogólne szycia: poznanie w jakiej kolejności warto zszywać elementy, jak prasować pomiędzy szyciem, nauka jak prawidłowo wszyć zamek kryty oraz jak wykonać zakładki w okolicach pasa

  • Prasowanie: nauka metod prasowania spódniczki w trakcie szycia i jak odświeżyć po uszyciu


Efekt fałd jest osiągnięty dzięki tzw. ”zakładkom”, które dzięki temu że są dość szerokie, miękko dopasowują się do sylwetki nie powodując efektu pogrubienia. Wykrój spódnicy oparty jest nieco o fason klasycznej spódnicy ołówkowej, zastosowane jednak zakładki na przodzie wprowadzają element dynamizmu, niepowtarzalności – nadając jednocześnie sylwetce lekkości i dziewczęcości.

Osoba prowadząca: Bogumiła Wojtasik -  krawcowa z wieloletnim doświadczeniem w branży mody. Wspiera firmę iNEEDle w obszarze szycia, a poprzez prowadzenie warsztatów z szycia, chciałaby zachęcać innych do pięknego hobby jakim jest szycie. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, bo zależy jej na tym aby uczestnicy po prostu poczuli radość płynącą z szycia.ZAPISY TRWAJĄ / ZAPYTAJ O TERMIN POPRZEZ FORMULARZ!


 

CZAS TRWANIA KURSU:  1 tydzień / 2 spotkania / 8 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 x tydzień / poniedziałek
GODZINY:  17:00-20:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  3- 6
CENA KURSU:  280 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy (w tym tkaniny szkoły lub własne).
280.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu