Zamów kurs

Warsztat jest wynikiem kreatywnej współpracy marki MISZKOMASZKO (kobiece sukienki kobiecej siły ) - i szkoły FORMA.
Ideą warsztatu jest praktyka ZERO WASTE, w dosłownym tłumaczeniu „brak śmieci” lub „brak marnowania”  -  jest to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów. W naszym projekcie patchworkowym wykorzystamy skrawki materiałów, które  są  pozostałością po produkcji kolekcji marki MISZKOMASZKO.

Nie wyrzucamy! Szyjemy Patchwork!

Czym jest patchwork?
Patchwork to metoda szycia, która polega na zszywaniu małych kawałków materiałów (tkanin, dzianin, skóry itp.)  tak żeby utworzyły jedną większą całość w nowy wzór.

Dla kogo?
Warsztat jest dla każdego kto chce nauczyć się od podstaw metody komponowania i techniki szycia patchworku.  Tych co chcą pobudzić swoją kreatywność i stworzyć własną narzutkę (lub narzutę :)

Wymagana umiejętność:
Nie musisz mieć talentu krawcowej, wystarczy, że potrafisz równo zszyć ze sobą kawałki tkanin.

Program:
Warsztaty patchworkowe to kreatywne zajęcia na których nauczysz się umiejętnie dobierać kolory. Popracujesz nad precyzją i doborem dizajnu tkanin. Uczestnicy poznają technikę szycia patchworku, dowiedzą się co można obejść na skróty i zaoszczędzą sporo czasu przy kolejnych projektach.
Na warsztacie uszyjesz małą narzutę o wymiarach 108 x 77 cm. Jest to propozycja rozmiaru który jest wstanie w tym czasie każdy uszyć.  Ale możesz powiększyć jej rozmiar do swoich potrzeb, wykańczając większą powierzchnię w domu.
Wszystkie prace uszyte przez uczestniczki kursu są ich własnością.

Program jest realizowany w sposób elastyczny i ostateczny jego kształt zależy od tempa pracy grupy. Priorytetem jest nauka, a nie tylko teoretyczna realizacja programu.

Prowadząca: Magdalena Wojciechowska

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU:  1 spotkanie / 8h lekc.
GODZINY:  9:00-16:00 (przerwa na lunch 12:00-13:00)
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  4-8
CENA KURSU:  190 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 90 zł, wliczana w koszt warsztatu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie warsztatu zapewniamy wszystkie materiały  do pracy. 
190.00 ZŁ /

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu