Zamów kurs


Zapraszamy na  nowy weekendowy termin!  Kurs szycia dla osób, które do tej pory nie miały okazji szyć, a chciałyby się nauczyć, jak i te które nigdy nie miały do czynienia z igłą i maszyną do szycia. Będziemy oswajać się z maszynami poznając ich obsługę na zadaniach ćwiczeniowych, zapoznamy Was również z podstawowymi niezbędnymi techniki ręcznego szycia. Podpowiemy co jest potrzebne na początek aby móc w domu samemu szyć. Pokażemy jak różne są materiały i przedstawimy ich specyfikę.
Podczas zajęć kursanci nie tylko poznają tajniki podstaw szycia ale też wyjdą z zajęć z gotową serwetką oraz spódnicą portfelową.

Zajęcia sprawdzają się jako wstęp do bardziej zaawansowanych kursów jakie oferujemy oraz są świetnym pomysłem na prezent

Program :

  • 1 DZIEŃ -  Zapoznanie się z niezbędnymi w szyciu ściegami ręcznymi i podstawowymi rodzajami materiałów. Poznasz najbardziej popularne, a także specjalistyczne maszyny i urządzenia używane w domach oraz pracowniach krawieckich. Ćwiczenia z szycia.  Uszycie serwetki  z narożnikowymi i ozdobnymi wykończeniami.
    Zasady krojenia i wzmacniania wkładami klejonymi obsadzeń - i już kroimy spódnicę!

  • 2 DZIEŃ-  Wykonanie spódnicy- przy tym poznasz:
    -  zszywanie elementów - jak i w jakiej kolejności
    -  jak doszyć obsadzenia pasa i wykończyć dół podwinięciem.


Osoba prowadząca: TATIANA KUZNETSOVA- zawodowo od trzydziestu lat zajmuje się krawiectwem na miarę w segmencie luksusowym. Docenia unikalność produktu, tworząc pojedyncze sztuki. Posiada dyplom z rzemiosła ludowego „Koronka Eletska”  szkoły w Rosji. Długoterminowo pracowała dla Narodowego i Akademickiego Teatru Dramatycznego szyjąc kostiumy teatralne, które były wystawiane w Muzeum Historii Kostiumów Teatralnych w Moskwie. Sześć lat współpracowała również z grupą taneczną „Imidzh”, dla której projektowała i wykonywała konstrukcje kostiumów. Z pasją wykonuje swój zawód, a największe szczęście przynosi jej nauka innych.


TERMIN: 13-14.04.19 / ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 weekend / 2 spotkania / 16 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ:  sobota , niedziela
GODZINY:  9:00-16:00 z przerwą 12:00 - 13:00
CENA KURSU:  480 zł
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  4 - 7


Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.

Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy (w tym tkaniny).


480.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu