Moda jest Kobietą - poznaj ją lepiej
Nie szufladkuj swoich kształtów czy typu urody
Łam swoje schematy, popełniaj błędy i baw się stylem!

Zapraszamy na Warsztat stylu, w który wpisany jest eksperyment i improwizacja! Weź udział i odśwież swoją garderobę. Podczas wspólnych zakupów ze stylistką będziesz przymierzać piękne stylizacje dopasowane do Twojej sylwetki! Ideą spotkania jest wzmocnienie swojego stylu poprzez świadomy wybór ubrań i dodatków opierając się na aktualnych trendach.

Do stylu podejdziemy wyjątkowo praktycznie!

Co zyskasz?

• w twórczym kobiecym gronie poznasz i omówisz triki, proste reguły dotyczące podkreślania atutów sylwetki i maskowania jej niedoskonałości

• dowiesz się, które kolory do Ciebie pasują

• poznasz aktualne trendy

• wzmocnisz swoją kobiecość

• zobaczysz siebie w nowej odsłonie

• nauczysz się improwizować stylem

• uzupełnisz swoją garderobę poprzez zakupy

Nowa formuła Warsztatu! Spotkanie odbędzie się w mniejszym gronie (max. 6 osób). Podczas pierwszej części warsztatu poznasz rodzaje sylwetek, a następnie zostanie omówiona Twoja garderoba*. Po wstępie teoretycznym oraz analizie ubioru uczestniczki idą do Galerii handlowej. W związku z tym, że przymiarki stylizacji będą odbywać się sklepach to będziesz mogła od razu zakupić ubrania i uzupełnić swoją garderobę.

* Chcemy jak najlepiej poznać Twój styl, co lubisz oraz jak wygląda aktualnie Twoja garderoba, dlatego prosimy o to, żebyś przyniosła na warsztat część swojej garderoby. Dokładne szczegóły otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Prowadząca:

Joanna Kuchta - stylistka z pasją i zacięciem, psycholog, twórczyni marki MODELOVE. Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek, liczne warsztaty wizerunkowe i metamorfozy stylu klientów indywidualnych. Współpracuje m.in. z Amica, Bambino, Cymes, Nivea, Pan Tu Nie Stał, Hilding, Semilac. Absolwentka m.in. St Martin’s School Of Art w Londynie, i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Portfolio: Modelove.studio fashion NEW
Modelove.studio.commercial.folio BIO
Modelove.studio.reportaże z eventów warsztatów

TERMIN: 20.04.2024 /ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 10 h lekc. / SOBOTA
GODZINY: 9:30-18:00 (przerwa na lunch 13:00-14:00)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 6 (w zależności od ilości zgłoszonych osób, czas trwania może się zmienić)
CENA: 590 zł / OSTATNIA EDYCJA W TEJ CENIE!

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 300 zł, wliczana w koszt kursu. Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy.