Masz świetny pomysł na markę, ale potrzebujesz zastrzyku energii i motywacji do działania?  Działasz już na rynku, ale potrzebujesz zmian i rozwoju?  Funkcjonowanie bez kapitału nie jest możliwe, a fundusze unijne umożliwiają wielu firmom, organizacjom i osobom fizycznym dobry start i rozwój na rynku pracy.

Jeśli stawiasz sobie pytania:

• Jakie masz możliwości pozyskania dofinansowania na własne projekty i pomysły?

• Jakie są kierunki i zasady dofinansowania?

• Jak skutecznie napisać wniosek i przygotować dokumenty, aby Twój projekt miał szansę realizacji ze wsparciem unijnym?

• Jakie programy będą dostępne do roku 2020 – jak wykorzystać szanse, które dają najbliższe lata?

Zapraszamy na autorski warsztat Collegium Innovatium który wprowadza w priorytetowe kwestie związane z aplikowaniem o fundusze unijne w aktualnej perspektywie finansowej.

Korzyści z udziału:

•  dowiesz się jaki program jest najbardziej odpowiedni dla Twojego pomysłu

•  poznasz kluczowe zagadnienia związane z aplikowaniem o fundusze unijne

•  otrzymasz całościowy pogląd na to, czego potrzebujesz aby uzyskać wsparcie finansowe

•  odkryjesz słabe i mocne strony swojego pomysłu /projektu w kontekście kryteriów dofinansowania

•  uzyskasz plan działania przybliżający Twój pomysł do realizacji w pozyskaniu środków finansowych

Zapewniamy kameralne warunki spotkania w małej grupie, konstruktywną atmosferę i praktyczny wymiar wiedzy ( w oparciu o pracę nad projektami i pytaniami uczestników).

Zakres warsztatów obejmuje zagadnienia:

- unijne źródła finansowania przedsięwzięć tematycznych
- zasady funkcjonowania dotacji
- zakres kosztów kwalifikowanych i niekwalifikowanych
- charakterystyka projektowa ( kto, gdzie, dlaczego, za ile)
- beneficjenci programów strukturalnych
- wymagane dokumenty w procesie aplikacji.

Prowadzący:

Przemysław Karg
Absolwent prestiżowego Programu Master of Business Administration (MBA). Audytor wewnętrzny i konsultant ds. funduszy unijnych z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi. Wykładowca na studiach podyplomowych, prowadzi szkolenia, warsztaty, prelekcje w obszarze zarządzania projektowego, kontroli i audytu wewnętrznego. Dyrektor Wykonawczy w firmie konsultingowej Collegium Innovatium. Współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, uczelniami wyższymi m.in. Uniwersytetem Adama Mickiewicza, Wyższą Szkołą Biznesu oraz organizacjami pozarządowymi o charakterze międzynarodowym.

ZAPYTAJ O TERMIN!

CZAS TRWANIA KURSU:  1 dzień / 5 h lekc.
GODZINY:  17:00-21:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  do 12 osób