Moda jest Kobietą!

Zakochaj się w niej

Nie szufladkuj swoich kształtów czy typu urody

Łam swoje schematy

Popełniaj błędy

Baw się stylem

Zapraszamy Was na Warsztat stylu, w który wpisany jest eksperyment i improwizacja! Z aktualnych w trendach, pięknych ubrań i dodatków będziemy wspólnie komponować gotowe stylizacje, przymierzać je, i uczyć się poprzez ubiór świadomie opowiadać swoją historię i wyrażać siebie.

Nie tylko będziesz mieć okazję poznać aktualne trendy modowe, ale od razu zobaczysz siebie w nowym wydaniu, w nowych stylizacjach.

Zakochasz się w modzie i przekonasz się, że za jej pomocą można odkrywać, rozwijać i wzmacniać swoją Kobiecość!

Do stylu podejdziemy wyjątkowo praktycznie!

Nie jesteś jabłkiem ani gruszką czy innym owocem, ani żadną z pór roku!

Każda z nas ma swój idealny fason i proporcje! Wszystkie kolory są piękne, to tylko kwestia znalezienia swojego odcienia.

Co zyskasz?

• w twórczym kobiecym gronie poznasz i omówisz triki i proste reguły dotyczące podkreślania atutów sylwetki i maskowania jej niedoskonałości,

• dowiesz się, które kolory do Ciebie pasują,

• nauczysz się improwizować stylem,

• zobaczysz siebie w nowej odsłonie,

• ubierzesz się w pewność siebie

Prowadząca:

Joanna Kuchta:
Stylistka z pasją i zacięciem, psycholog, twórczyni marki MODELOVE i współwłaścicielka studia MLEKO.
Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek, liczne warsztaty wizerunkowe i metamorfozy stylu klientów indywidualnych.
Współpracuje m.in. z Amica, Bambino, Cymes, Nivea, Pan Tu Nie Stał, Hilding, Semilac,... więcej już nie będziemy tu wymieniać.
Absolwentka m.in. St Martin’s School Of Art w Londynie, i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

MIEJSCE SPOTKANIA:  Studio MLEKO ul. Bułgarska 65 C , Poznań

CZAS TRWANIA KURSU:  1 dzień /8 h lekc.  NIEDZIELA