Zamów kursModa jest Kobietą - poznaj ją lepiej
Nie szufladkuj swoich kształtów czy typu urody
Łam swoje schematy, popełniaj błędy i baw się stylem!

Zapraszamy na Warsztat stylu, w który wpisany jest eksperyment i improwizacja! Weź udział i odśwież swoją garderobę. Podczas wspólnych zakupów ze stylistką będziesz przymierzać piękne stylizacje dopasowane do Twojej sylwetki! Ideą spotkania jest wzmocnienie swojego stylu poprzez świadomy wybór ubrań i dodatków opierając się na aktualnych trendach.


Do stylu podejdziemy wyjątkowo praktycznie!


Co zyskasz?

  • w twórczym kobiecym gronie poznasz i omówisz triki, proste reguły dotyczące podkreślania atutów sylwetki i maskowania jej niedoskonałości

  • dowiesz się, które kolory do Ciebie pasują

  • poznasz aktualne trendy

  • wzmocnisz swoją kobiecość

  • zobaczysz siebie w nowej odsłonie

  • nauczysz się improwizować stylem

  • uzupełnisz swoją garderobę poprzez zakupy


Nowa formuła Warsztatu! Spotkanie odbędzie się w mniejszym gronie (max. 6 osób). Podczas pierwszej części warsztatu poznasz rodzaje sylwetek, a następnie zostanie omówiona Twoja garderoba*. Po wstępie teoretycznym oraz analizie ubioru uczestniczki idą do Galerii handlowej. W związku z tym, że przymiarki stylizacji będą odbywać się sklepach to będziesz mogła od razu zakupić ubrania i uzupełnić swoją garderobę.

* Chcemy jak najlepiej poznać Twój styl, co lubisz oraz jak wygląda aktualnie Twoja garderoba, dlatego prosimy o to, żebyś przyniosła na warsztat część swojej garderoby. Dokładne szczegóły otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.


Prowadząca:


Joanna Kuchta - stylistka z pasją i zacięciem, psycholog, twórczyni marki MODELOVE. Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek, liczne warsztaty wizerunkowe i metamorfozy stylu klientów indywidualnych. Współpracuje m.in. z Amica, Bambino, Cymes, Nivea, Pan Tu Nie Stał, Hilding, Semilac. Absolwentka m.in. St Martin’s School Of Art w Londynie, i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. 

TERMIN: 27.11.2021 / ZAPISY TRWAJĄ!


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 10 h lekc. / SOBOTA
GODZINY: 9:30-18:00 (przerwa na lunch 13:00-14:00)
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 6 (w zależności od ilości zgłoszonych osób, czas trwania może się zmienić)
CENA: 450 zł 

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu. Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy. 


450.00 ZŁ / warsztat

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu