Zamów kurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Kurs jest przeznaczony dla każdej osoby- początkującej oraz zaawansowanej, bo uczymy się od zera technik szycia ręcznego. Nie będziemy używać maszyn w trakcie tych zajęć, więc nie trzeba się mieć umiejętności szycia maszynowego! 

Program:

Podczas warsztatów kursanci nauczą się licznych, kreatywnych technik szycia i odszyją własne sample metodą:

Ribbon Folding, Ruffles, Smocking, Tucks, Gathering, Layering, 3D Appliques, Trapunto

Szkolenie bazuje na praktycznej nauce tradycyjnych i nowoczesnych technik manipulacji tkanin. Podczas kilkugodzinnych warsztatów kursanci przeszywają ręcznie i maszynowo dekoracyjne motywy tkanin, plisując je, marszcząc, nacinając, odginając i haftując. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca:

Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.


25.07.2021 / ZAPISY TRWAJĄ!


CZAS TRWANIA KURSU: 1 dzień / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1x SOBOTA
GODZINY: 11:00-16:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 - 10
CENA KURSU: 310 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 150 zł, wliczana w koszt kursu.

  • Dla osób, które wezmą udział w dwóch dniach warsztatów otrzymają rabat 10% zniżki na warsztaty w drugim dniu!


W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny).

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia nie minęła, dlatego przygotowaliśmy dla Was FORMĘ tak, abyście mogli pracować bezpiecznie podczas naszych zajęć. Stanowiska pracy utrzymane są w odpowiednich odległościach, dokonujemy dezynfekcji sal oraz zapewniamy środki dezynfekujące. Wszystko, abyście też mogli czuć się bezpiecznie i pewnie!

W razie obostrzeń, które nie pozwolą na organizację zajęć, kurs będzie przeniesiony na inny termin.
310.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu