Zamów kursZapraszamy na kolejne zajęcia z Sylwia Dębicką. Tym razem warsztaty w nieco rozbudowanej wersji, będą dotyczyć innych aspektów i technik w rysunku żurnalowym. Zachęcamy osoby z MODUŁU I do rozwinięcia umiejętności, lecz nie jest to warunek, gdyż każdy może wziąć udział w warsztatach MODUŁ II !
Zajęcia kierujemy do wszystkich entuzjastów mody, a także do tych, którzy kochają rysować, szkicować i projektować, nie tylko ubrania.

Program warsztatów:

  • Techniki łączenia akwareli i flamastrów

  • Ćwiczenia z detalu - rysowanie skomplikowanych szczegółów odzieży, sposoby ilustrowania typu tkaniny

  • Anatomia i modelowanie twarzy

  • Wypracowanie indywidualnego stylu.


MENTORKA:
Sylwia Dębicka - artystka i ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, laureatka prestiżowego Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. W 2016 roku z sukcesem zaprezentowała swoje prace na wystawie w prestiżowej Galerie Nikki Diana Marquardt w Paryżu. Do jej klientów należą m.in.: Givenchy, Dior, Haarper's Bazaar, Clé de Peau Beauté. Pracę tworzy głównie „analogowo”- ręcznie na papierze lub płótnie, do których wykonania eksperymentuje z różnymi mediami (np. akwarelą, stalorytem).

TERMIN: 12.01- 13.01.2019 / ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA WARSZTATU:  2 dni / weekend / 8h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ:  sobota i niedziela
GODZINY:  14:00-17:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  8 -16

CENA: 280 zł
(w cenę wliczone są wszelkie potrzebne materiały do tworzenia ilustracji)

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 100 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

▪️ Osoby które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach z rysunku żurnalowego poziom I zapraszamy na zajęcia z Sylwią Dębicką - Rysunek Żurnalowy moduł I, które odbędą się tego samego dnia w godzinach 10:00 - 13:00.
▪️ Osobom biorącym udział w dwóch warsztatach oferujemy zniżkę od całej kwoty - 10%

Jeśli myślisz, że te warsztaty spodobałyby się bliskiej Ci osobie --> możesz sprezentować jej Voucher na właśnie te zajęcia! Więcej informacji tu: Karty upominkowe
280.00 ZŁ / m-c

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu