Zamów kurs

Zapraszamy na kurs osoby, które do tej pory nie miały okazji szyć, a chciałyby się nauczyć, jak i te które  nigdy nie miały do czynienia z igłą i maszyną do szycia. Będziemy oswajać się z maszynami poznając jej obsługę i na zadaniach ćwiczeniowych, poznamy również podstawowe niezbędne techniki ręcznego szycia. Podpowiemy co jest potrzebne na początek aby móc już w domu szyć.  Pokażemy jak różne są materiały i przedstawimy ich specyfikę. Podczas zajęć w 4 spotkaniach kursanci nie tylko poznają tajniki podstaw szycia ale też wyjdą z zajęć z gotową serwetką i spódnicą.

Zajęcia sprawdzają się jako wstęp do bardziej zaawansowanych kursów jakie oferujemy oraz są świetnym pomysłem na prezent

Program :

  • 1 dzień -  Zapoznanie się z niezbędnymi w szyciu ściegami ręcznymi i podstawowymi rodzajami materiałów. Poznasz najbardziej popularne, a także specjalistyczne maszyny i urządzenia używane w domach oraz pracowniach krawieckich. Ćwiczenia z szycia.

  • 2 dzień - Uszycie serwetki  z narożnikowymi i ozdobnymi wykończeniami.

  • 3 i 4 dzień -  Wykonanie spódnicy- przy tym poznasz:
    -  zasady krojenia i wzmacniania wkładami klejonymi obsadzeń
    -  zszywanie elementów
    -  jak doszyć obsadzenia pasa i wykończyć dół podwinięciem


Osoba prowadząca: TATIANA KUZNETSOVA- zawodowo od trzydziestu lat zajmuje się krawiectwem na miarę w segmencie luksusowym. Docenia unikalność produktu, tworząc pojedyncze sztuki. Posiada dyplom z rzemiosła ludowego „Koronka Eletska”  szkoły w Rosji. Długoterminowo pracowała dla Narodowego i Akademickiego Teatru Dramatycznego szyjąc kostiumy teatralne, które były wystawiane w Muzeum Historii Kostiumów Teatralnych w Moskwie. Sześć lat współpracowała również z grupą taneczną „Imidzh”, dla której projektowała i wykonywała konstrukcje kostiumów. Z pasją wykonuje swój zawód, a największe szczęście przynosi jej nauka innych.


ZAPYTAJ O TERMIN! / ZAPISY TRWAJĄ!

CZAS TRWANIA KURSU: 1 miesiąc/ 4 spotkania / 16h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 x w tygodniu / PONIEDZIAŁKI
GODZINY:  17:00- 20:00
CENA KURSU:  480 zł
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  4 - 6

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.

Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty!

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy (w tym tkaniny).


480.00 ZŁ / kurs

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu