Nauka szycia T-shirtu / Tuniki / bluzki z dzianiny

To dwudniowe warsztaty z szycia, z których każdy uczestnik wychodzi z gotową, uszytą przez siebie częścią garderoby i szablonem, a przede wszystkim z wiedzą na temat tego jak fachowo uszyć bluzkę / t-shirt z dzianiny.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia w szyciu jak i dla tych maja już doświadczenia z szyciem dzianiny ale maja ochotę uszyć właśnie T-Shirt w profesjonalny sposób, tym razem na specjalistycznych maszynach i wg naszego kroju.

Na warsztat będziecie mogli wybrać jeden z dwóch krojów T-shirtu:
- klasyczny, który pasuje do wszystkiego o kroju unisex (męsko /damski)
- oversize - taki jak często lubicie

Każdy model możecie uatrakcyjnić o kieszeń w szwie bocznym lub naszyć ją tam gdzie chcecie  - wiemy że lubicie te kieszenie!

Co jeszcze zyskujecie:

• Poznacie charakterystykę materiałów dzianinowych i sposobu ich krojenia i wykańczania

• Poznacie zasady przygotowywania szablonów - np. dlaczego mają punkty montażowe, a jak już fachowo ułożycie szablony na materiale, skroicie i zrobicie nacinki to w trakcie szycia dowiecie się dlaczego warto z nich korzystać

• Dokonacie modyfikacji kroju w celu dopasowania do stylu, sylwetki i własnego pomysł

• Zapoznacie się ze specjalistycznymi maszynami do szycia , nauczycie się wykorzystywać ich możliwości i na nich szyć

• Poznacie łatwy sposób na zrobienie kieszeni wewnętrznej w szwie bocznym lub nauczycie się wykańczać i naszywać kieszonkę klasyczną (piersiową)

• Nauczycie się jak po kolei zszywać elementy, jak wszyć rękaw i profesjonalnie wykańczać swój T-shirt

• Będziecie mieć swój własny szablon na T-shirt / tunikę z kieszenią dla siebie!

Co jeszcze potrzebujemy od Was oprócz zapisania się ?

Wybierzcie krój i podajcie nam go w mailu:
- klasyczny T-shirt (unisex)
- oversize(tunika)

Wybierzcie rozmiar jaki chcecie uszyć:
- XS ; - S ; - M ; - L ; - XL ; - XXL
- nie jesteście pewni? - podajcie obwód w biuście, biodrach i wzrost - nie podamy dalej :)

Czy będziecie szyć z własnej dzianiny czy z naszej : - wiskoza + lycra, kolor biały lub czarny; koszt m.b. (szer. ok 1,6 m) 25 zł​ , bawełna biała bez lycry​ - koszt 20 zł m.b.

- na T-shirt klasyczny potrzeba długość bluzki + 10 cm
- na krój oversize - ok półtorej długości.

Nauczcie się szyć! T-shirt - ze specjalną wakacyjną ceną !

TERMIN: 22 i 29 ​SIERPIEŃ 2017 - Wtorek

GODZINY: 17:00-20:00
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 4 - 8

CENA WAKACYJNA: 190 zł (normalna 280 zł )