Warsztat 4 dniowy- oparty na realizacji dwóch autorskich edytoriali modowych na wybrane przez uczestników tematy. Stymulujące zadania, kreatywna i energiczna atmosfera pracy grupowej. Wiedza teoretyczna i duża dawka praktyki, znajomość narzędzi, poszerzenie portfolio. Kurs obejmuje przygotowanie autorskiej profesjonalnej sesji zdjęciowej w oparciu o najnowsze trendy w fotografii mody.

•  osób zainteresowanych tym, jak wygląda sesja zdjęciowa mody od kuchni,

• właścicieli marek odzieżowych, którzy potrzebują zdjęć wizerunkowych i lookbookowych dla promocji swoich produktów

• specjalistów z branży mody, którzy chcą nauczyć się jak profesjonalne przygotować stylizacje i zorganizować sesję zdjęciową

• stylistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o tworzenie edytorialu

• osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę ze stylizacji osobistej o stylizację mody

• Pasjonatów mody, którzy chcą praktycznie zgłębiać tajniki wizerunku.

• Zapraszamy wszystkich, którzy chcą twórczo i inspirująco spędzić z nami czas

Plan warsztatu:

• Zapoznanie kursantów z wiedzą na temat profesjonalnego przygotowania sesji zdjęciowej i stylizacji

• Jak stworzyć dobrą sesję wizerunkową marki, a jak powinny wyglądać zdjęcia lookbookowe?

• Trendy w modzie, designie i społeczeństwie na przykładzie kampanii zdjęciowych znanych polskich marek odzieżowych

• Jak operować narzędziami do pracy projektowej w zespole - wykonanie moodboardu w wersji papierowej i elektronicznej

• Praktyczna stylizacja modowa do edytorialu

• Jak należy się przygotować do sesji zdjęciowej

• Praca na planie sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem, modelką i makijażystą.

PROWADZĄCA:   Joanna Kuchta  -  stylistka z pasją i zacięciem, psycholog, twórczyni marki MODELOVE i współwłaścicielka studia MLEKO. Szeroko zorientowana na modę, na koncie ma stylizacje do dziesiątek sesji zdjęciowych i filmowych dla wielu polskich marek, liczne warsztaty wizerunkowe i metamorfozy stylu klientów indywidualnych.
Współpracuje m.in. z Amica, Bambino, Cymes, Nivea, Pan Tu Nie Stał, Hilding, Semilac. Współwłaścicielka Studio zdjęciowego MLEKO. Absolwentka m.in. St Martin’s School Of Art w Londynie, i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Zapraszamy na fp naszej prowadzącej -> modelove.studio

PORTFOLIO - Modelove Joanna KuchtaCZAS TRWANIA

KURSU: 4 spotkania / 32h lec.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ:  codziennie czw.-niedz.
GODZINY:  09:00-16:00 (z przerwą 12:00-13:00)
LICZBA OSÓB W GRUPIE:  6 - 12
MIEJSCE KURSU:  czwarte, piątek  - szkoła  FORMA  ; sobota, niedziela  - Studio Zdjęciowe MLEKO
CENA:  1200zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 200 zł, wliczana w koszt kursu.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały do pracy.